Суббота, 29.02.2020, 06:22                                                     Макеевские новости!

Интернет издание Макеевские новости

Макеевские новости  официально зарегистрированное СМИ Украины

4 года честных новостей для Вас
Поиск
Друзья сайта

Партнеры

Агенство serm.biz.ua

Агенство недвижиммости Коммерсант

Переселенцы

Французские натяжные потолки

Портал для счастливых пар

Все для переселенцев

Натяжные потолки в Макеевке

Народный театр-студия Штрих г.Макеевка

Шевченковский район

Соломенский район

Автомедвежатники

Портал Работа в Макеевке

Макеевская организация Комитета Избирателей Украины

Святошинский район

Школа обучения избирательных комиссий

Олег Петров | Создайте свою визитку

Автозапчасти в Донецке

Новости загрузка новостей...
Статистика

Меню сайта


Всегда свежие Новости Макеевки

Погода в Донецке

Я.Интернет. Измерьте вашу скорость.

Календарь новостей

«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Курс доллара
 
Библиотека загрузка библиотеки...
Наш опрос
Если бы Президентские Выборы состоялись завтра за кого бы Вы проголосовали
Всего ответов: 347

Если бы Президентские Выборы состоялись завтра за кого бы Вы проголосовали
Всего ответов: 347


27 апреля 2012 года пройдет ежегодная акция "Макеевская весна"

Ежегодная городская акция «Макеевская весна», которая традиционно называет лучших в разных сферах жизнедеятельности города, состоится 27 апреля в Театре юного зрителя. В этом году в таком формате весна в Макеевку придет уже в 13-й раз.

Как рассказала начальник городского отдела культуры Виктория Соколова, акцент будет сделан на ярких событиях в жизни города, а также на личностных достижениях макеевчан, добившихся успехов в разных направлениях.

Премии будут вручены в рамках двух разделов: социального и экономического. Первый раздел «Тебе, Макеевка, наш труд и вдохновение!» назовет победителей в 11 номинациях: «Спортивная слава», «Профессия тренер», «Юное дарование», «Педагог самый, самый», «Жизнь в искусстве», «Фаворит успеха», «Служение прекрасному», «Молодежный проект», «Гражданская позиция», «Патриотическое воспитание» и «Доктор, которому доверяем».

Экономический блок включает в себя пять номинаций: «Достижения науки во благо громады», «Инвестиции - новые возможности», «Качество - залог успеха», «Экология - забота о будущем» и новая номинация блока «Предпринимательство - инициатива, воплощенная в жизнь».

Предполагаются и две дополнительные специальные номинации. Это «Гордость Макеевки», а также номинация, посвященная юбилею одного из предприятий города.

Заявки на участие в конкурсе можно подавать в городской отдел культуры, после чего они будут переданы на рассмотрение Экспертного совета.

11 січня 2011 року, о 14.00 у будівлі Донецького апеляційного адміністративного суду(б. Шевченко,26, зал№10) буде розглянутий позов про відміну рішення Горлівської міської ради «Про затвердження норм грошової оцінки земель м. Горлівка». На думку представників Регіонального фонду підтримки підприємців по Донецькій області, дане рішення Горлівської міської ради було прийняте з порушеннями вимог Закону України. У наслідку прийняття даного рішення грубо порушені права суб’єктів підприємницької діяльності на участь у його обговоренні. Про результати розглядання позову буде повідомлено відразу по його закінченні.
 
 
Шановні колеги!

Запрошуємо вас на презентацію Соціального готелю матері та дитини «Маленька мама» (м. Макіївка). 14 грудня (у вівторок) його відкриватиме громадська організація «М.АРТ.ІН-клуб», яка вже протягом 10 років успішно працює із дітьми, які опинилися у кризовій ситуації, та утримує  реабілітаційний центр «Дитяче село».

 

За легендою, Святий Миколай дарує слухняним малюкам солодощі. Декому цього року пощастило ще більше – троє новонароджених малюків зустрічатимуть  зимові свята в затишному будинку, разом зі своїми мамами. Хоча нещодавно,  вони стояли за півкроку до того, щоб опинитися в сиротинці.

 

В листопаді 2009 року ГО «М.АРТ.ІН- клуб» придбала будинок неподалік від реабілітаційного центру «Дитяче село». Через рік реконструйований будинок відкрив свої двері першим мешканцям та став першим закладом в Донецькій області, що працює у форматі соціального гуртожитку матері та дитини.

 

Більше 80% матерів, які відмовляються від своїх новонароджених дітей – соціальні сироти, або особи з числа сиріт. Молоді мами не мають необхідного життєвого досвіду, підтримки, не в змозі облаштувати свій побут для виховання дитини. Як наслідок – вони змушені відмовлятися від своїх дітей, залишаючи їх в пологових будинках та будинках малюка.

 

Новий соціальний готель може прийняти трьох матусь та трьох малюків. Тривалість перебування жінок в його стінах не обмежена. Виховна робота здійснюватиметься цілодобово – разом з жінками в готелі мешкатиме родина-наставник. Соціальний педагог, її чоловік та новонароджена дитина своїм прикладом вчитимуть молодих жінок побутовим навичкам та моделям родинної поведінки. Завітати на новосілля та поспілкуватися з мешканцями соціального гуртожитку «Маленька мама», вихованцями «Дитячого села» ви зможете 14 грудня (у вівторок) під час виїзного засідання Донецького прес-клубу.

 

У заході візьмуть участь: 

-          керівник  громадської  організації  «М.АРТ.ІН-клуб»  Вікторія Федотова;

-          начальник служби у справах дітей Макійвської міської ради  Олена Капустіна;

-          директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Меркулова (м. Макіїївка);

-           меценат соціального готелю, директор гіпермаркету PRAKTIKER Свен Рат;

-          соціальний   педагог,     наставник соціального  готелю  матері  і  дитини  «Маленька  мама» Ірина  Королець.

 
Акредитація за тел. 050 273 39 85 Світлана Агаджанян чи на e-mail: office@pclub.dn.ua. 
Від’їзд о 10.00 з Донецька (зупинка облдержадміністрації, з боку Богдана Хмельницького),
або о 10:30 з Макіївки (паркова біля міськвиконкому, перед готелем «Маяк»).Запрещенное видео про Украину