Вторник, 22.08.2017, 15:46

Макеевские региональные новости

Приветствую Вас Гость

Поиск
Друзья сайта

Аварийное вскрытие автомобилей без повреждений тел.0990700113

Маккей. Лидер Украины по производству станков для изготовления ключей и заготовок

Агенство недвижиммости Коммерсант

Производство каблуков и платформ для обуви

Французские натяжные потолки

Натяжные потолки в Макеевке

Народный театр-студия Штрих г.Макеевка

Консалтинговое агентство Макеевские новости

Никто кроме нас

Автомедвежатники

Портал Работа в Макеевке

Макеевская организация Комитета Избирателей Украины

Федерация шахмат Макеевки

Рекламная Студия ВебОлимпика

Олег Петров | Создайте свою визитку

Автозапчасти в Донецке

Статистика

Меню сайта



Всегда свежие Новости Макеевки

Погода в Донецке

Я.Интернет. Измерьте вашу скорость.

Календарь новостей
«  Декабрь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наш опрос
Если бы Парламентские Выборы состоялись завтра за какую бы партию Вы проголосовали
Всего ответов: 184
Главная » 2012 » Декабрь » 29 » Ланшафтный парк "Буки"
Ланшафтный парк "Буки"
05:55
Євге́ній Іва́нович Су́слов (* 25 травня 1981, місто Сквира, Київська область) — український політик. Народний депутат України. Член партії «Україна — Вперед!» (з 23 грудня 2011).
народний депутат України 5-го скликання з 25 травня 2006 до 12 червня 2007 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 10 в списку. На час виборів: Сквирський міський голова, безпартійний. Член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (з 25 травня 2006). Голова підкомітету з питань органів виконавчої влади Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (20 липня 2006 — 10 січня 2007), голова підкомітету з питань місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (з 10 січня 2007). 12 червня 2007 достроково припинив свої повноваження під час масового складення мандатів депутатами-опозиціонерами з метою проведення позачергових виборів до Верховної Ради.
Народний депутат України 6-го скликання з 23 листопада 2007 від «Блоку Юлії Тимошенко», № 13 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член партії ВО «Батьківщина». Член фракції «Блок Юлії Тимошенко» (23 листопада 2007 — 14 березня 2012). Член Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (26 грудня 2007 — 30 березня 2010), голова підкомітету з питань розвитку туризму Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (з 30 березня 2010).

Просмотров: 204 | Добавил: makeevkanews